Yerel gazetelerde bugün

Yeni Sakarya Gazetesi

SİNEK KABUSU

Yaz mevsimi sona ereken son sıcaklarla kavrulan Adapazarı'nda sivrisinek ve karasinekler halkın kabusu haline geldi. İlaçlamaların yetersiz olduğunu söyleyen vatandaşlar sinek ve çeşitli haşeratın saldırılarına uğramaktan şikayetçi

Sakarya Halk Gazetesi

HAKLI UYARILARA TAHAMMÜLLERİ YOK

Ak Parti Merkez Kurulu'nun (MYK) aldığı kararla disipline sevk edilen eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün konuu değerlendirdi. Üstün, "Ne söylediysek partililerin ve ülkemizin iyiliği için söyledik. Gelişmeleri takip ediyoruz" dedi.

Yenigün Gazetesi

DOĞUMEVİ YOĞUN BAKIM OLACAK!

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında yapımı süren ve yeni yılda hizmete girecek olan Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nin yeni yerine taşınması sonrasında eski hastane binası yoğum bakım ünitesine dönüştürülerek hizmet verecek.

Adapostası Gazetesi

ONLARA DA İHRAÇ YOLU GÖRÜNDÜ

Eski Başbakan Davutoğlu ve Eski Sakarya Milletvekili Üstün için başlatılan disiplin sürecinin ardından Ak Parti İl Yönetimi de harekete geçti. İl Başkanı Tever, "Daha önce il,ilçe yönetimlerinde görev yapmış ya da milletvekili adayı olmuş bazı isimlerle ilgili biz de disiplin süreci başlatacağız" dedi.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3030963/yerel-gazetelerde-bugun