Yerel gazetelerde bugün

SAKARYA HALK

"GÜVENLİĞİ TEK BAŞIMIZA SAĞLAYAMAYIZ"
2019-2020 eğitim öğretim yılı okul güvenlik toplantısında konuşan Vali Ahmet Hamdi Nayir, "Okullardaki güvenlik konusu, herhangi bir kurumun yada kişinin tek başına üstlenebileceği bir durum değildir. Burada taraf olan, paydaş olan herkese düşen bir gayret ve görev vardır" dedi.


ADAPOSTASI

ÖNLEM ALMALIYIZ
SATSO 4.Meslek Komitesi, dereyataklarındaki yapılaşmaya dikkat çekti. Komite üyeleri, kangren haline dönüşen bu sorunun çözülmediği takdirde, daha büyük felaketlerin yaşanabileceği uyarısında bulundu.


YENİGÜN

OKULLAR GÜVENDE
Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında gerçekleştirilen yeni eğitim ve öğretim yılı toplantısında, öğrencilerin okullarında güven ve huzur ortamı içinde eğitim almarı çısından her türlü güvenlik önlemlerinin alındığı vurgulandı.

YENİ SAKARYA

HES'TE MONTAJ BAŞLADI
Başkan Erkrem Yüce SASKİ tarafından inşa edilen Akçay Barajı Projesi kapsamında yer alan üç HES'ten birisi olan Hacımercan HES'te türbinlerin montakının başladığı söyledi.


BİZİM SAKARYA

BALLIKAYA SORUSU
CHP'li Engin Özkoç, TBMM'ye yazılı önerge vererek, "Yıllardır Başbakan ve Bakanların (bitti-bitiyor)diye açıklamalarda bulunduğu Ballıkaya Barajı neden hala tamamlanamadı?" diye sordu.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3035689/yerel-gazetelerde-bugun