Forma desteği çığ gibi büyüyor

SPOR264.COM

Geçtiğimiz günlerde yeni sezon formalarını tanıtıma çıkaran Sakaryaspor yönetimi forma gelirinden 54 bin satış hedefliyor.

İlk olarak Hendek Belediye başkanı Turgut Babaoğlu'nun sosyal medya hesabından, "Haydi Sakarya. Hep birlikte Dükkan54’e gidip alışveriş yapalım. Şimdi Sakaryasporumuza destek olma zamanı." notuyla paylaşımda bulundu.

BELEDİYE BAŞKANLARINDAN CHALLENGE

Adapazarı belediye başkanı Mutlu Işıksu ise sosyal medya hesabından bir meydan okuma başlattı. Işıksu, "Twitter'dan kendisi küçük ama yüreği çok büyük Sakaryaspor aşığı 10 öğrenci kardeşimize forması bizden.
Kıymetli @sbozcanozen başkanım da bizi destekler ondan da bir söz gelir eminim. Evet başkanım söz sizde." paylaşımda bulundu.

Bu meydan okuma ise çığ gibi büyüdü. Kampanyaya destekte bulunan belediye başkanları ise Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç oldu. Bu harekete ise Büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce'de 54 formayla ortak oldu.

BUZLARI ERİTEN ADIM

Sakaryaspor başkan adaylarından Cumhur Genç ve ekibi YÖÇEYDER'li çocuklara hediye etmek üzere 150 forma alarak İbrahim Nalbant yönetimine destek oldu. Bu hareket ise gerilen iki taraf arasındaki buzları da nispeten eritti. Cumhur Genç'in yanı sıra kongre üyesi Sarp Yiğit Şen'de 10 formayla katılım sağladı.

SATIŞLAR 20 EYLÜL'DE

Yeni sezon ürünleri ise Dükkan 54'te 20 Eylül Cuma günü satışa sunulacak.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3054208/forma-destegi-cig-gibi-buyuyor