Sakarya Barosu kadın voleybol takımı yemekte buluştu

Samsun’da 16’ncısı düzenlenen Türkiye Avukat Spor Oyunları’nda ikinci olan Sakarya Barosu Voleybol Takımı’na yönelik yemek programı düzenlendi.

 Adapazarı’nda bir restoranda gerçekleştirilen programda, Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Başkan Yardımcısı Av. Osman Ayar, Genel Sekreter Av. Ümit Fırtın, Sayman Av. Talha Toçoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile Kadın Voleybol Takımı bir araya geldi.

 Gönüllerin şampiyonu

Programda konuşan Başkan Abdurrahim Burak, turnuvanın en değerli oyuncusu seçilen, Takım Kaptanı Nurten Kadı Duman başta olmak üzere tüm takımı tebrik etti. Başkan Burak, “Takımımızı gönülden kutluyorum, müsabakalarda göstermiş oldukları gayret ile kupayı sonuna kadar hak ettiler ve hepimizi gururlandırdılar. Birinci ile aynı puanı toplamalarına rağmen averajla ikinci oldular. Emeklerine sağlık, onlar bizim gönüllerimizin şampiyonu. Bu gururu baromuza yaşatan başta takım kaptanımız Nurten Kadı Duman olmak üzere her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Sakarya Barosu olarak her zaman yanlarında olarak desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

 Programda kupayı Başkan Abdurrahim Burak’a teslim eden Kaptan Nurten Kadı Duman ve oyuncular ise verdikleri destekten ötürü Başkan Abdurrahim Burak’a ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3056196/sakarya-barosu-kadin-voleybol-takimi-yemekte-bulustu