TÜMSİAD'ta yeni Başkan Şaban Yener

Genel Kurul Divan Başkanlığını Adnan Borazancıoğlu, yardımcılıklarını Zekeriya Derman ve Fahri Yeterin yaptığı toplantıda bir açıklama yapan Ahmet Ölmez "TÜMSİAD ailesi olarak görev süresi içerisinde yönetim ve üye arkadaşlarımızla beraber güzel çalışmalar yaptık. Bu bir bayrak yarışıdır. TÜMSİAD'ın yeni seçilen başkan ve yönetiminin yüksek bir enerji ile Sakaryaya ve Türkiyemize daha iyi hizmetler yapacağına inanıyorum ve görevi üstlenecek olan Sayın Şaban Yenere ve yönetimine başarılar diliyorum." dedi

Yapılan Genel Kurulda yeni Şube Başkanı seçilen Şaban Yener ise yaptığı konuşmasında TÜMSİAD Sakarya Şubesi olarak bundan sonraki çalışma faaliyetlerinin yine birlik ve beraberlik içerisinde yürütüleceğini belirterek "TÜMSİAD'ı sırtımıza aldığımız arkamızda hissettiğimiz manevi değerlerle beraber çok iyi bir noktaya gideceğimize inanıyorum. Şu ana kadar da Ahmet Ölmez başkanım çok güzel bir şekilde buraya getirdi. Bu bir nöbet değişikliğidir kendisi bu emaneti bize teslim etti bundan sonra da hep birlikte biz koşturacağız . İnşallah bu yeni görevde hep beraber olacak beraber hizmet edeceğiz. İşini iyi yapan hakkını veren bir işadamları topluluğu sağlama niyetindeyiz." dedi.

TÜMSİAD Sakarya Şubesinin yapılan genel kurulda yeni yönetim listesi şöyle oluştu. Başkan Şaban Yener Yönetim Kurulu: Naim Yener Ali Çilingir İsa Aydoğan Yusuf Çokal Cihan Okur Şakir Ahmet Terzioğlu Ömer Çelik Sinan Güneş Nusret Sarı Necmi Güngör Ceyhun Tural Cevat Uğurluoğlu Resul Erkan Muhammet Reis Ruhi Şenol Enes Haşim Tekin Salih Böcek Faruk Nalçacı. Denetim Kurulu: Ali Batık Levent Serbest ve Ömer Köseden oluştu.

 

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3056551/tumsiadta-yeni-baskan-saban-yener