Terk edilen koca eşine acı çektirmek için ölüm haberini yayınlattı!

MEDYABAR.COM: -Erenler İlçesinde 2 ay önce eşi tarafından terk edilen 32 yaşındaki Emrah D., ayrıldığı eşine üzüntü ve acı çektirmek için inanılması güç, akla halaye gelmeyecek bir yönteme başvurdu ve kendi ölüm ilanını verdi

Duyanlara 'Yok artık' dedirten olay Geyve ilçesi'nde yaşandı. Emrah D. isimli adam iddialara göre iki ay önce eşinden ayrıldı.  Bu ayrılık sonrası psikolojik sorunlar yaşayan daha sonra işini de kaybeden Emrah D., bugün öğle saatlerinde sosyal medyada ölüm ilanları yayınlayan bir grupta öldüğüne dair  'Sakarya Geyve'de girdiği bunalım sonucu çamaşır suyu içerek intihar etti' kendi ilanını yayımladı.

İlanda çamaşır suyu içtikten sonra Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldığını, hastanede öldüğünü de yazdıran 32 yaşındaki Emrah D. ilanda kendi fotoğrafını da kullandı. Emrah D. cenazesinin Geyve İlçesi'nin Sinanpaşa Cami'nden kaldırıcağını da yazmayı ihmal etmedi.


DUYAN HASTANEYE KOŞTU
Sosyal medya hesabından ölüm haberini yayınlayan Emrah D.’nin Geyve İlçesi'nde yaşayan akrabaları haberin yayınlanmasının ardından Adapazarı'na Sakarya  Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.

Ancak hastane kayıtlarında ölüme rastlanılmadı. Hastane polisi de 'Böyle bir vaka gelmedi' derken Emrah D.ye yakınları saatler sonra ulaştılar.
Eşinden ayrıldığı için psikolojisinin bozuk oldugunu söyleyen 30 yaşlarındaki Emrah.D. kendisini terk eden eşine vicdan azabı çektirmek için bunu yaptığını söyledi.

Bu arada sosyal medyadaki paylaşım grubu da 'Ölüm haberini' yayından kaldırdı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3187927/terk-edilen-koca-esine-aci-cektirmek-icin-olum-haberini-yayinlatti