Taraklı Kaymakamlığı’na atanan Arslantürk’e ziyaretler devam ediyor.

2019 Yılı Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Taraklı Kaymakamlığı’na atanan Abdullah Arslantürk’e ziyaretler devam ediyor.

Kaymakam Arslantürk’ün bu kez ziyaretçileri Sakarya’nın en genç Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve Meclis üyeleri oldu. Belediye Başkanı Pilavcı, kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Taraklı ile ilgili genel bilgileri Kaymakam Abdullah Arslantürk’e aktardı. 

Taraklı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve planlanan projeler hakkında bilgiler de paylaşan Başkan Pilavcı yaptığı konuşmada, "Kaymakamımıza huzurlarınızda 2 kez teşekkür etmek istiyorum. birinci teşekkürüm kursu birinci tamamlayarak İlçemizi tercih ettiği için, 2’inci teşekkürüm ise Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın huzurlarında ilçemizin ismini yeniden geçirdiği için diyen Başkan Pilavcı, İnşallah kaymakamlık ile el ele vererek Taraklı için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Arslantürk ise,"Taraklı, insanıyla, havasıyla ve sakinliğiyle muhteşem Bir ilçe olduğunu kısa sürede anladım. Göreve başlayalı Bir hafta oldu gerçekten doğru tercih yaptığımı Bir kez daha söyleyebilirim diyen Kaymakam Arslantürk, Başkanımız, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Muhtarlarımızla Taraklı’da güzel işler yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3283785/tarakli-kaymakamligina-atanan-arslanturke-ziyaretler-devam-ediyor