Eski yöneticiden 'Tebrik ve sitem' mesajı

SPOR264.COM:- Bu sezon yeni yönetimle birlikte gelen ve yaptığı projelerle taraftardan pek çok kez alkış alan Haldun Şehit, Cumhur Genç'in başkan seçilmesiyle birlikte bir veda mesajı yayınladı.

Sezon başındaki forma tanıtım filmi ve maç çağrı klibiyle sevilen projelere imza atan Haldun Şehit, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: 

" Sakaryaspor gibi büyük bir camiaya 4 ay boyunca hizmet etmiş olmaktan kendi adıma onur ve şeref duymaktayım.

Bu süre içerisinde üstlendiğim sosyal medyadan sorumlu yönetici pozisyonunda tanıştığım ve birçok projede çalışma fırsatını elde ettiğim değerli sosyal medya ekibime, üstlendikleri her görevi sonuna kadar özveri ile ve mükemmel bir ekip ruhuyla çalışan ekip olmalarından dolayı büyük gurur ve mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Her şeye rağmen, ekip olarak Sakaryaspor için en iyisini yapmak için büyük bir çaba verdik. Gönül isterdi ki Sakaryasporluluk vizyonunu yansıtmaya çalıştığımız projelerimiz sportif başarısızlık ve kaos ortamının gölgesinde kalması. Ama 'kısmet böyleymiş' diyoruz…

Sakaryaspor’a görev bilincinde olarak bu camiaya hizmet etmenin ve sadece bir fotoğraf karesi içinde olmak için yarışanlardan değil, doğru işler yaparak azmimizi bir şekilde göstermiş olduğumuza inancım sonsuzdur. Bu büyük ve değerli camiayı her zaman yakışan kişilerin yönetmesi en büyük arzu ve temennimizdir.

Ortak paydanın Sakaryaspor olduğunun bilincinde, çıkarsız, menfaatsiz ve karşılıksız olarak hizmete hazır, vizyon sahibi, yüzünde maskesi olmayan, mert, yürekli insanların olduğu bir Sakaryaspor diliyorum.

Bu kıstasların farkında olduğuna inandığım Cumhur Genç ve ekibine kalpten başarılar dilerim.
En içten sevgi ve saygılarımla…"

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3289670/eski-yoneticiden-tebrik-ve-sitem-mesaji