HEM Müdürü Vedat Tetik Bypass Ameliyatı olacak

Kalbindeki rahatsızlık nedeniyle geçtiğimiz pazartesi günü anjiyo olan Tetike doktorlar bypass ameliyatı önerdiler. Kalp damarlarındaki tıkanıklık sonucu hastanede yatan Adapazarı HEM Müdürü Tetikin önümüzdeki hafta içerisinde ameliyat olacağı öğrenildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde şube müdürlüğü görevinin ardından son bir yıldır Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevini sürdüren başarılı eğitimciyi sevenleri yalnız bırakmıyor.

Hastanede adeta ziyaretçi akınına uğrayan Adapazarı HEM Müdürü Vedat Tetik bu süreçte hastanedeki doktorların ve personelin ilgilerinden son derece memnun olduğunu belirterek sevenlerinin duaları ve doktorların gayretleriyle eski sağlığına yeniden kavuşacağını ifade etti. Tetik tüm sevenlerine sağlık durumunun çok iyi olduğunu bildirirken dualarını esirgememelerini istedi.

Adapazarı Halk Eğitim Merkezindeki başarılı çalışmalarıyla herkesin takdirini kazanan sevilen eğitimci Vedat Tetike geçmiş olsun dileklerimizi iletirken gireceği bypass ameliyatının başarılı geçmesini diliyoruz.

- Medyabar, Arka Kapı bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3290130/hem-muduru-vedat-tetik-bypass-ameliyati-olacak