Şehit Ahmet Akyol'da 10 Kasım töreni

Okulun 4. sınıf zümre öğretmenleri Gülcan Sevim Akbulut Beyhan, Rabiye Selman, Çilem Şaar, Elif Çakmak, Melike Kaya, Güler Etçioğlu, Ekrem Alanlar ve Akgün Berber tarafından hazırlanan anma töreninin sunuculuğunu öğretmen Tezcan Yıldırım yaptı. Saat 09:05’de 2 dakikalık saygı duruşunun ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından öğretmen Akgün Berber günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

Program 4. sınıf öğrencilerinin “Benim Adım Mustafa” isimli oratoryo ve Atatürk’ün hayatını canlandırdıkları etkinlikle devam etti.

3 Boyutlu

Anma töreninde öğrencilerin oluşturdukları “Atatürk İlkeleri” görseli ve Atatürk yapbozu büyük ilgi gördü. Okulun Atatürk büstü önünde hazırlanan 3 boyutlu kalpaklı Atatürk görseli ile “İzindeyiz” yazısı beğeni kazandı. Ayrıca program bitiminde “Fikirler Ölmez” panosu ve kalpaklı Atatürk görseli önünde de katılımcılar fotoğraf çektirdi.

Okul müdürü Cumhur Karasu Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle andıklarını belirterek programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3301584/sehit-ahmet-akyolda-10-kasim-toreni