Liva-Et Cağ Kebabı ve Izgara Serdivan'da açıldı

MEDYABAR.COM:-
Erzurum'un meşhur lezzeti Cağ Kebabı Liva-Et Cağ Kebabı ve Izgara ile Serdivan'da Sakaryalıların hizmetine açıldı. Serdivan 2. Cadde üzeri Zaman Park yanında açılan Liva-Et Cağ Kebabı ve Izgara, kaliteli servisiyle müşterilerine hizmet vermeyi amaçlıyor.

MENÜDE 68 ÇEŞİT ÜRÜN VAR
Liva-Et Cağ Kebabı ve Izgara'nın menüsünde 68 çeşit ürün bulunuyor. Hergün taze olarak yapılan ezogelin, mercimek, kelle paça ve işkembe çorbaları ise yemekten önce çorba içmek isteyen müşterilere sunuluyor.

Geniş menüsünde serpme kahvaltısı da bulunan Liva-Et Cağ Kebabı ve Izgara'nın menüsünde Cağ Kebabı kaptan köşkünde yer alıyor.

Şiş ile servis edilen Cağ Kebabı yüzde 100 kuzu etinden yapılıyor.

Soğan, karabiber ve kaya tuzuyla marine edilen kuzu eti; odun ateşinde pişirilerek eşsiz bir lezzet haline geliyor.

KAMPANYALAR LEZZETE ÇAĞIRIYOR
Liva-Et Cağ Kebabı ve Izgara'da günlük olarak hazırlanan kilo ile et ve kilo ile köfte satışlarıda . Kilosu 70 liradan satışa sunulan et ve köfteler lezzetleriyle müşterilerini Liva Et Cağ Kebabı ve Izgara'ya çağırıyor. Özellikle Cağ Kebabında kişi başı 5 şiş yiyene 6'ncı şişin bedava olması Liva-Et Cağ Kebabı ve Izgara'nın en sevilen kampanyalarından bir tanesi.

Ayrıca siparişler öncesinde gelen sıcak balon ve 4 farklı mezede müşteriler tarafından beğeni ile karşılanıyor. Liva-Et Cağ Kebabı ve Izgara'da yemek sonrası kahve çay ikramlarıda yapılmaktadır.

PAKET SERVİS YAPILIYOR
Serdivan'da hizmete açılan Liva-Et Cağ Kebabı ve Izgara ev ve iş yerlerine de hizmet vermekte. 0264 211 24 54 numaralı sabit telefonu ve 0544 211 24 54 numaralı WhatsApp telefonunu arayarak ev ve iş yerlerinide sipariş verebilmekte. Liva et'in instagram adresine ulaşmak için tıklayınız

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3412108/liva-et-cag-kebabi-ve-izgara-serdivanda-acildi