Arabacıalanı Mahallesi'ne yeni gölet!

MEDYABAR.COM:-ŞEVVAL BOZACI

Medyabar.com Whatsapp İhbar Hattımıza(0 533 615 02 24) gelen mesajda okurumuz evinin sokağında yakalaşık bir sene önce kazılmış ve şu an terkedilmiş durumda olan çukurla ilgilenilmemesinden şikayetçi oldu.

Serdivan Arabacıalanı Mahallesi 582. sokakta bir sene önce bir inşaat firması tarafından açılan ve etrafına set çekilen çukur şimdilerde tehlike saçıyor.

Ocak ayıyla beraber şiddetli rüzgar ve yağışların artması mahalle sakinlerinin endişelendirdi.

Şiddetli rüzgar sebebiyle terkedilmiş inşaat sahasının etrafındaki setler devrilirken yağan yağmur sebebiyle 2,5 metre yüksekliğindeki çukurun içi su ile doldu.
Müteahhitlerin ve belediye ekiplerinin konunun iletilmesine rağmen ilgilenmediklerini belirten okurumuz şikayetini işte böyle dile getirdi;

"Serdivan Belediyesine 300 metre mesafede 5 metre derinliğinde bir inşaat firması tarafından 1 sene önce kazılmış. İnşaat çalışması durmuş.

Şu an kendi haline terk edilmiş bu çukur tehlike saçıyor. İçinde yaklaşık 2.5 metre su var.Belediye yetkililerine dilekçe yazdık ama ilgilenmediler.İllgisiz kalan belediye yetkilerini kınıyorum.Muteahhitleri korumaktan başka bişey yapmıyorlar." ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3452082/arabacialani-mahallesine-yeni-golet