Erenler gençlerinden İyi Parti'ye toplu katılım

Yapılan katılım toplantısında konuşma yapan Erenler ilçe Başkanı Şemsettin Duman;

"Bizler yaptığımız her faaliyette il Başkanımızı ve vekilimizi aramızda görmekten çok mutluyuz hatta vekilim Sakarya da en çok bulunan Sakarya’nın dertleri ile dertlenen ve Sakarya’nın sorunları için mücadele eden tek vekil. İnanın bunu siyasi görüş itibari ile söylemiyorum kalben ve içten söylüyorum. Genel Başkanımızın talimatı ile başlattığımız üye çalışmamız hızla sürüyor. Biz diyoruz ki Erenler İYİ olacak Sakarya İYİ olacak” dedi.

Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslanise yaptığı konuşmada;

"Geleceğimizin teminatı siz değerli gençleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Siyasetin her kademesinde sizlerin bulunması bizleri umutlandırıyor. Elimizden geldiği kadar bütün zamanımızı dışarıda geçirerek her ilçeye gitmeye çalışıyoruz ve görüştüğümüz vatandaşlarımızdan çok olumlu dönüşler alıyoruz. İnşallah aynı hızla çalışmalarımıza devam ederek hemşehrilerimizin teveccühüne layık olmaya çalışacağız" ifadelerini kullandı. 

Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Millet Vekili Ümit Dikbayır  ise yaptığı konuşmada;

"Biz partiyi kurduğumuz günden bugüne çok yol katettik. Ancak siz gençlere Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendi ayrı bir önem veriyor. Şimdi görüyorum ki biz bu partiyi iyi ki kurmuşuz, iyi ki sizler gibi değerli fedakar ve cefakar insanlarla tanışmışız.Bizler kendimiz için değil Sakarya için siyaset yapıyoruz. Sakarya’nın geleceği söz konu ise her taşın altına gövdemi koyarım asla bu başka partinin düşüncesi demem mecliste en ön safta mücadele ederim yeter ki Sskarya kazansın" dedi.

Ümit Dikbayır Rozet töreninin ardından gençlerle bir araya gelerek uzun süre sohbet etti.  

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3582481/erenler-genclerinden-iyi-partiye-toplu-katilim