Sakaryaspor tel tel döküldü!

SPOR264.COM:- Sakaryaspor ligin ikinci yarısında Ergene Velimeşespor'a konuk oldu. Ancak yeşil-siyahlılar ilk yarıda olduğu gibi ikinci yarıyada mağlubiyetle başlangıç yaptı.

Yeni transferlerden Azad Filiz ve Onur Eriş ilk 11'de sahaya çıkarken performans olarak beklenenden çok uzak bir görüntü sergilediler. 

  Rıdvan Bingöl ise 66.dakikada Yaser'in yerine oyuna dahil olsada gerek skor gerekse 10 kişi kalan takımımızda varlık gösteremedi.
Maç boyunca pozisyona giremeyen yeşil siyahlı ekip,  kısa paslarla  orta sahayı geçmek istediler ancak orta sahada karşılayan evsahibi ekibin genç oyuncuları buna izin vermediler. 
 

Sakaryaspor'a göre daha istekli daha diri olan evsahibi ekibin futbolcularının geçen sezondan itibaren beraber oynamaları  birbirlerini tanıması, sahada ne yapacaklarını bilmeleriyle daha çok gol pozisyonuna girdiler..

 Kısacası Sakaryaspor, Ergene deplasmanında ne yaptığını, nereye koşacağını ,nereye top atması gerektiğini bilen tercübeli, diri genç ekiple mücadele etti...
 

Zaten Sakaryaspor maçın ilk dakikalarında ne olduğunu anlayamadan kalesinde 2 gol görmesi de bunun göstergesi..
 

Özetle Sakaryaspor Ergene'de tel tel dökülürken, rakibin de hakkını vermek gerekir..
 

Çünkü bu maça çıkıncaya kadar kalesinde 13 gol gören Sakaryaspor bu maçta sadece 10 maçta  kalesinde görebilecek gol olan 5 gol yiyerek Velimeşespor'a 2nci sezonun ilk maçında iyi moral verdi...
 

Bunun adına Sakaryaspor döküldü, takımda iş yoktu gibi ne derseniz deyin.
 

Ancak Ergene ekibinin bu maçta hakkını vermemek büyük insafsızlık olur..!
 

Maçın Diyarbakır'da  Amed maçında çok iyi tanıdığımız hakeminin de katkılarıyla  maç böyle bitti..
 

Bu saatten sonra yapılması gereken Sakaryaspor'un artık önüne bakması..
 

Buna bir trafik kazası deyip unutmak..
 
Bir çok taraftar maç sonrası sosyal medyada yönetim, teknik heyet ve futbolcuları eleştirdi. 

 Hücumda istenilen istikrarı sağlayamayan Sakaryaspor, defansfta yaptığı basit hatalarla çok kritik bir 3 puanı Tekirdağ'da bırakırken daha önümüzde çok maç varlar diyerek daha ilk maçta moralleri bozmamak gerekiyor...

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3587575/sakaryaspor-tel-tel-dokuldu