Dolandırıldığını açıklamıştı..."Neredeyse ömrünü verdiğin FETÖ'cüler şimdi seni dolandırıyor"

Geçtiğimiz günlerde UBER şoförlüğü ysptığı haberleriyle gündeme gelen FETÖ firarisi Hakan Şükür, YouTube kanalından yayınladığı videoda özel hayatına dair bilgiler paylaşıyor.Şükür son videosunda yaptığı açıklamada, güvendiği dostları tarafından dolandırıldığını ve tüm mal varlığını kaybettiğini öne sürmüştü.

Şükür'ün bu açıklamalarının ardından Hürriyet Gazetesi yazarı Nedim Şener bugünkü yazısında Hakan Şükür'ün bu açıklamalarını kaleme aldı.

Şener yazısında, "FETÖ Hakan Şükür FETÖ'nün dolandırıcılığı ile tanışmış" ifadelerine yer verirken, "Ya işte böyle Hakan Şükür! Neredeyse ömrünü verdiğin FETÖ'cüler şimdi seni dolandırıyor" ifadesini kullandı.

İşte o yazı;

PARLAK bir futbol kariyerinden çok uğruna ülkesini bile bırakıp kaçtığı FETÖ üyeliği ile hatırlanan Hakan Şükür, Amerika’da FETÖ’cüler tarafından dolandırılmış. Basına yansıyan rakamlara göre dolandırıcılığın boyutu 2 milyon dolardan fazla. Bu konuda açıklamayı da kendisi şöyle yapmış: “Amerika’da yaşarken çok güvendiğiniz arkadaşlarınızla dolandırılmaya varan şeyler yaşadım ben. Bunun ismi onlar adına dolandırma mı? Onlar ticaret diyorlar, ben dolandırma diyorum. Yani bir işi bilmemek veya bir işin sıkıştığı anda parasını kullanmak dolandırıcılıktır.”

Ya, işte böyle Hakan Şükür! Nerdeyse ömrünü verdiğin FETÖ’cüler şimdi seni dolandırıyor. FETÖ bu, gözünün yaşına bakmaz. Devleti, milleti soyarken, himmet diye aylıklara çökerken sesin çıkmıyordu. Şimdi sıra sana mı geldi? Sana bunu yapan
FETÖ’nün, kendilerinden olmayanlara neler yapabileceğini tahmin edebiliyor musun? Edemezsen, aklına senin de hizmet ettiğin FETÖ’nün kurduğu kumpaslarla hayatı karartılan insanlar gelsin.

- Medyabar, Türkiye bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3600604/dolandirildigini-aciklamistineredeyse-omrunu-verdigin-fetoculer-simdi-seni-dolandiriyor