Yerel gazetelerde bugün

BİZİM SAKARYA

4 İŞ YERİNDE GREV KAPIDA

Sözleşme masasına yüzde 6 ile oturan, uyarı eylemlerinde yüzde'8e çıkan MESS, grev kararı üzerine teklifini yüzde 10'a yükseltti. Türk Metal bu teklifi reddetti.

YENİ SAKARYA

DEV SPOR MERKEZİ GÜNDEMDE

Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Baydaş, '' Başkan Yüce'nin müracaatlarını yaptığı Olimpik Kürek, Kano ve Su Sporları Merkezi için bakanımızın tarafından gerekli talimatları aldık'' dedi.

YENİGÜN

KAYIP GİDEREK BÜYÜYOR!

Sakarya'nın ihracattan kaynaklı vergi iadesine yönelik kaybının ardından, bir de depremde alınan kredilerin geriye ödenmesinin istenmesi Büyükşehir Belediyesi'nin sıkıntısını arttırmaya yetti.

SAKARYAHALK

TANK YAPACAKLAR ' ORTADA MOTOR YOK'

CHP Grup Başkanvekili ERngin Özkoç, tank palet fabrikasının özeleşştirilmesine yönelik eleştirilerde bulundu. Özkoç, '' Dünyanın hiçbir yerinde bir ihale yapılıp dört ay kala bu süreyi dondurduk denemez. Niçin dondurdunuz ? Tankın motorunu bulamıyorlar'' dedi.

ADAPOSTASI

THY GİBİ OLMALI

MHP İl Başkanı A.Ziya Akar, son günlerde özelleştirme söylentileri ile kamuoyunun gündeminde yer alan TÜVASAŞ ile ilgili ''TÜVASAŞ'ın TÜrk Hava Yolları gibi dünyaca ün yapmış marka değerine sahip olan bir şirket olması arzusundayız'' dedi.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3601949/yerel-gazetelerde-bugun