Sağlık camiasından muhteşem düğün

Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde uzun yıllar hastane müdürlüğü görevinde bulunan Recep Turgayın oğlu inşaat mühendisi Gökberk Turgay ile özel bir okulda Almanca Öğretmeni olan Gülay Turan düzenlenen düğün cemiyetiyle dünyaevine girdi.

Şehri Mahalde düzenlenen düğün törenine İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü başta olmak üzere hastanelerin başhekimleri doktorlar ve çok sayıda sağlık personeli eşleriyle birlikte katıldı.

Sakaryadaki görevinin yanısıra Ankaradaki hastanelerde de uzun süre başarılı bir şekilde yöneticilik yapan Recep Turgayı en mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı.

Turgay ve Turan

Aileleri çocuklarının mürüvvetinde misafirlerle yakından ilgilenirken ömür boyu sürecek bir yaşama adım atan Gülay-Gökberk Turgay çifti gece boyunca gülen yüzleriyle dikkat çektiler.

Davetlilerin huzuruna alkışlar eşliğinde çıkan Gülay-Gökberk Turgay çifti nikâh merasimi ilk dans pasta kesimi takı töreni ve sonrasında çalan güzel müzikler eşliğinde yeni bir hayata yelken açtılar. Sağlık camiasını bir araya getiren bu güzel düğünün en güzel anlarını şehrimizin tanınmış fotoğrafçılarından Stüdyo Vahit ölümsüzleştirdi.

23

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3602719/saglik-camiasindan-muhtesem-dugun