Beyoğlu Kaymakamı Mustafa Demirelli Ak Belde AŞ’yi ziyaret

Ziyarette konuşan Kaymakam Demirelli, " Akyazı’ya her gelişimde Ak-Belde A.Ş. yi ziyaret etmek ve çalışmaları ile ilgili yetkililerden bilgiler almak istiyordum. Bugüne kısmet oldu. Bugün görüldüğü gibi Akyazı Belediyemiz tarafından Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem nedeniyle orada yaşamlarını sürdürmekte olan depremzedelere bir nebze katkı olsun düşüncesi ile başlatılan yardım kampanyasında Akyazılı hemşehrilerimin cömert bir şekilde yaptıkları yardımlar bugün yapılacak olan sade bir törenle deprem bölgesine götürülmek üzere yola çıkarılacak. Bende hem o sade törene katılayım hem de Ak-Belde A.Ş. yi ve Genel Müdürü Fevzi Bora’yı ziyaret edeyim istedim ve bu düşünce ile şu anda buradayım "dedi.

Ak-Belde A.Ş. Genel Müdürü Fevzi Bora’da" hemşehrimiz olan İstanbul Beyoğlu Kaymakamımızın Şirketimize yaptığı ziyaret beni ve çalışma arkadaşlarımı memnun etmiştir. Ziyareti için teşekkür ediyorum ve kendilerine bulundukları görevde üstün başarılar temenni ediyorum" dedi.

İstanbul Beyoğlu Kaymakamı Mustafa Demirelli’nin Ak-Belde A.Ş. ye yaptığı ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak ile Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Hüseyin Kaliç’de hazır bulundu.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3621290/beyoglu-kaymakami-mustafa-demirelli-ak-belde-asyi-ziyaret