MHP'liler Kepekli Mahallesi'ndeydi

Mahalle Muhtarı Ahmet Esen ve azaları ile birlikte mahalle sakinleri tarafından karşılanan ve ağırlanan MHP heyeti, düzenlenen toplantıda yerel seçimlerin yapıldığı 31 Mart 2019 tarihinden toplantının düzenlendiği tarihe kadar MHP olarak yaptıkları çalışmaları anlattı. MHP'liler, Kepekli Mahalle Muhtarı ile sakinlerin sorunlarını dinleyip notlarını aldılar.

MHP İlçe Başkanı Ali Dertli konuşmasında şunları söyledi “ Gördüğünüz gibi Belediye Meclisimizde görev yapmakta olan Meclis Üyesi arkadaşlarımızla birlikte bu akşam sizleri ziyaret ettik. Çok güzel bir ziyaret oldu. Biz yaptıklarımızı v e yapacaklarımızı sizlere anlattık sizlerde sorunlarınızı bize aktardınız. Biz bu sorunlarınızı Belediye ile ilgili olanlarını yapılacak ilk meclis toplantısında bir rapor halinde Belediye Başkanımız Sayın Bilal Soykan’a aktaracağız. Genelle ilgili olanları da İl Başkanlığımız ve Milletvekilimiz aracılığı ile ilgili yerlere ulaştırıp çözüm yollarını arayacağız. Bu akşam çok iyi ağırlandık. Sizlere çok teşekkür ediyorum”

Kepekli Mahalle Muhtarı Ahmet Esen’de konuşmasında şunları söyledi “ Sizleri Mahallemizde görmekten ve ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Güzel bir sohbet yaptık ve sohbet arasında olan sorunlarımızı sizlere aktardık. İnşallah böylesine güzel gecelerde ileriki zamanlarda daha sık bir araya gelir ve sohbetlerimizi sürdürürüz”

Kepekli Mahallisini ziyaret eden MHP heyetinde İlçe Başkanı Ali Dertlinin yanı sıra Yönetim kurulu üyelerinden bazıları ile Meclis Üyeleri Ergün Öztürk, Furkan Çakıroğlu, İhsan Özcan ve Ahmet Çetin katıldı.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3636201/mhpliler-kepekli-mahallesindeydi