Instagram’da artık kiminle en çok ve en az etkileşim kurduğunuzu göreceksiniz

Instagram hesabınızda temizlik yapmak istiyor, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Instagram, yeni özelliğiyle kullanıcılara önemli bir kolaylık sundu. Sosyal medya platformu, en sık takip ettiğiniz hesaplara ulaşmanızı sağlayacak. Bu özellik, aynı zamanda takip etmediğiniz kişileri görmenizi ve bunları hızlıca takipten çıkmanızı sağlıyor. 

Instagram’a gelen yeni özellik sayesinde yalnızca en çok etkileşim kurulan hesapları değil, aynı zamanda en az etkileşime girilen hesapları da görebiliyorsunuz. Sosyal medyada çok fazla verinin paylaşıldığı günümüzde takip edilen kişileri de kontrolde tutmak çok önemli gözüküyor. Bu özelliğe ulaşmak için profilinizde yer alan “takip” kısmına tıklamanız yeterli.

Örneğin; “Akışta En Çok Gösterilenler” listesinde özellikle ilginizi çekmeyen bir hesabı görürseniz, takibi bırakarak anasayfanızı daha çok kendi sevdiğiniz şeylerle doldurabilirsiniz. “En Az Etkileşimde Bulundukların” listesinde ise zaten görmezden geldiğiniz hesapları bulabilir ve takip etme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

- Medyabar, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3637404/instagramda-artik-kiminle-en-cok-ve-en-az-etkilesim-kurdugunuzu-goreceksiniz