Yeniden Refah'tan Kudüs Mitingi için Geyve çıkarması..

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şeref Menteşe'nin de katıldığı Geyve esnaf ziyaretlerinde Kudüs'ün İslam Alemi için önemi ve batının planları anlatıldı.

YRP Genel Bşk. Yrd. Şeref Menteşe'nin Geyve ziyaretine, YRP Geyve ilçe Başkanı Yunus Emre Özkan, YRP ilçe teşkilat başkanı Halil Gül, YRP ilçe yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Yılmaz, Ramis Kaçmaz, Cüneyt Bağ, Mahmut Ali Ses, Beytullah Çetin ve çok sayıda partili eşlik etti.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şeref Menteşe, Geyveli esnaf ve vatandaşları Pazar günü Saat 14:00'de Adapazarı Kent Meydanı'nda gerçekleşecek "Seninleyiz Kudüs Mitingi"ne davet etti.

Menteşe, Geyve'de yaptığı ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada "Kudüs bizim için asla siyasi bir mesele değildir. Kudüs, tüm İslam coğrafyasının ortak meselesi olup; Mescid-i Aksa'nın özgürlüğe kavuşması için var gücümüzle sesimizi duyurmalıyız. Bu nedenle Pazar günü Adapazarı'nda gerçekleşecek ve Genel Başkanımız Sayın Dr.Fatih Erbakan'ın da katılacağı "Seninleyiz Kudüs Mitingi"ne tüm Geyveli hemşehrilerimizi bekliyoruz" dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3638499/yeniden-refahtan-kudus-mitingi-icin-geyve-cikarmasi