Yerel gazetelerde bugün

SAKARYA YENİ HABER
YAVUZ CHP'Yİ SUÇLADI
AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, yıkım kararı alınan okullarla ilgili yaptığı konuşmasının ardından sosyal medyadaki paylaşımında CHP'yi hedef alan sözlere yer verdi.


YENİ SAKARYA
YAVUZ'DAN İDDİALARA BELGELİ YALANLAMA
Milletvekili Yavuz:'17 okulun boşaltılması kararı 22 Ocak'ta İl Milli Eğitim'e bildiriliyor. Diyorlar ki 'Elazığ depremi olmasaydı bunlar boşaltılmayacaktı.' Elazığ depremi 24 Ocak'ta oldu, karar 22 Ocak'ta geldi.'


SAKARYA YENİGÜN
SAPANCALI TELEFERİĞİ İSTEMİYOR

Rant olarak gördükleri 'Teleferik Projesi'ne karşı yaklaşık 5 aydır direniş sergileyen Sapanca Kırkpınar Hasanpaşa Mahallesi halkı dün de şarkılar eşliğinde eylem gerçekleştirerek, 'Ormanlarımız için burdayız, Uyan Sapanca'diyerek,teleferiği istemediklerini bir kez daha haykırdılar.


SAKARYAHALK
'21 OKUL BAŞKA 17 OKUL BAŞKA'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, kentteki 17 okulun yıkım kararının 22 Ocak'ta İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirildiğini belirterek,'17 okulun CHP'nin bahsettiği 21 okulla alakası yoktur. 21 okul güçlendirilmesi gereken okullar ve güçlendirilmiş, 2 okul kalmış onlar da güçlendiriliyor ne orta hasarlı ne ağır hasarlı ne yıkılma kararı var, hiçbir şey yok bunlarla ilgili. 21 okul başka, 17 okul başka' dedi. 


ADAPOSTASI
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ALİ İHSAN YAVUZ, CHP'Yİ TOPA TUTTU:
MANİPÜLASYON PEŞİNDELER
Yıkım kararı alınan okullarla ilgili konuşan AK PArti Milletvekili Yavuz, CHP'yi hedef aldı. CHP'nin manipülasyon peşinde olduğunu iddia eden Yavuz, 'CHP ve yandaşları bugüne kadar bu hasarlı okul adı altında ne söylediyse hiçbiri doğru değildir, yüzde 100'ü yanlıştır' dedi. 

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3641506/yerel-gazetelerde-bugun