25 yıllık eşi çocukluk aşkı ile kaçtı

MEDYABAR.COM-

Karasu'da yaşayan Aysel Durgut, 25 yıllık kocasının 30 yıl önceki sevgilisi ile kaçtığını iddia etti. 3 kız çocuğu annesi Durgut kocasının kandırıldığını ve tehdit altında olduğunu söylerken, eşinin kendi evlerini sevgilisinin üstüne geçirdiğini belirtti.

Durgut, "Ben eşimin isteyerek durduğunu zannetmiyorum. Evden gitmeden 2 ay önce Aysel beni kurtar bu kadın benim ölümüme sebep olacak, hayatıma son verecek. Abisi beni tehtit ediyor dedi.Eşimin şuanda akli dengesi yerinde değil, çocuklarına ağlayan bir adamdı" ifadelerini kullandı. 

Karasulu Aysel Durgut konuyu ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına taşırken, Hikmet Durgut ise eşinin iddialarını yalanladı.

Zorla tutulmadığını, çocukluk aşkına kavuştuğunu söyleyen Hikmet Durgut, "Kaçırma değil 2 aydır eve gitmiyordum. Cahil değiliz 30 yıl önce olan bir şeyimiz vardı.Böyle olmasını istemezdik ama böyle oldu. Biz konuşarak anlaşmıştık. Tabu konumuz vardı. Çocukların üstüne mal varlığımı verdim ondan sonra bana boşanmak istemediğini söyledi. Boşanmayı önce kabul etti, tapuları alınca boşanmaktan vazgeçti" dedi.

Eşinin kendisini boşamadığını iddia eden Aysel Durgut, köyde oturduğu evin tapusunu kendisine verilmesini isterken, Hikmet Durgut ise bu istediği kabul etmedi.

Aysel Durgut, "Zamanında seni istemeyen bir kadına ben bir şey demiyorum. Kızları da seyrediyor. Ben mal almışım benim üstümde bir ev var. Ben yalvardım boşa beni dedim hayır sen oturacaksın bu kadın gelecek biraz hayatımı yaşayacağım sonra bu kadın gidecek dedi. Beni neden boşamadı?  Tek başına gelsin konuşsun. Gelsin konuşsun ben razıyım. Ben köyde oturuyorum. Köydeki evimde oturacağım sonra boşanacağım. Köydeki ev onun üstne ama beraber oturuyoruz oradaki evi istiyorum" şeklinde konuştu.

Karasu'da yaşayan  Sevil B. ise Hikmet Durgut ile 30 yıl sonra ilk defa görüştüklerini söylerken, çocukluk aşkı olduğunu ssöyledi ve "Fırsatımız olmadı bir araya gelemedik. 9 ay öncede bana söylemek istediği şeyi söyledi. Evli olduğunu ve geçimsiz oldupğun ubiliyordum. 30 yıl sonra ik defa görüştük. Ben silah zoruyla değil aşkımla kaçırdım. Yarım kalan aşkımı tamamlayacağım. Beni psikopot gibi göstermeye çalıştı. Kendi iyi değil, kendi doktora görünsün avukatla görüştük boşanmak içiin mahkemeye vereceğiz" dedi. 

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3644008/25-yillik-esi-cocukluk-aski-ile-kacti