İki kalp arasındaki en kısa yol, Sevgililer Günü’nde Beta Home Gölevi’nden geçiyor

Kimisi için klişe, kimisi için gerçekten önemli olan bu günde sevgililere orijinal bir deneyim yaşatmak isteyen Beta Home Gölevi 14 Şubat sevgililer gününü kutlamak isteyenler için şiirle, lezzetle, doğanın içinde, göl kenarında, tebessümle bu günü kutlayacaklar. Hatta isteyenler Beta Home Gölevi'nde konaklamayı yapıp sabah kahvaltı edebilecekler. 14 Şubat Sevgililer gününde diğer firmalara nazaran daha değişik bir format planlayan Beta Home Gölevi, her bir tabak masaya servis edilirken yanında bir tabak da şiir servis edecekler. Can Yücel, Cemal Süreya, Özdemir Asaf, Orhan Veli’den seçilen en özel şiirlerini tabağın yanında servis edilecek. Şiir kimin önüne gelirse o kişi karşısındakine şiiri okuyacak.

Beta Home Gölevi'nde yapılacak olan  14 Şubat Sevgililer Günü'nde işletme sahipleri Şebnem İkiışık Anapa ve Doğan Anapa şunları söyledi;

''Sevgiliyle bir ilişki boyunca farklı farklı duygu ve durumları yaşarız. Kıskançlık, aşk, tutku, sabır, çatışma uzlaşma gibi.Işte biz bu duygu ve durumlardan birer tabak yarattık ve seçtiğimiz birinci sınıf mevsimsel malzemelerle bu duyguları tabağa yansıtmaya çalıştık. Kıskançlık duygusunu, sıçrayan bir pancar sosuyla, aşkı eriyen bir çikolatayla, sabrı, tesbih tanelerini oluşturan küçük Kayseri mantılarıyla, saygıyı, iki türlü yapılmış Arnavut ciğeriyle anlattık.Peki işin deneyim bölümü nerede? Her bir tabak masaya servis edilirken, yanında bir tabak da şiir servis ediyoruz. Can Yücel, Cemal Süreya, Özdemir Asaf, Orhan Veli gibi şairlerden seçiğimiz güzel bir aşk şiiri.  Şiiri kimin önüne koyarsak o karşısındakine okuyor. Toplamda altı tabağımız var, erkekler üç, kızlar da üç şiir okumuş oluyor. Böylece interaktif şiirsel bir lezzet deneyimi yaşamış oluyorsunuz. Yüzünüz gülüyor.Keyifli bir gün geçiriyor, gevşiyorsunuz. Dünyadaki en güzel şey de zaten gülümsemek, kahkaha atmak değil mi?'' ifadelerini kullandılar. 

İletişim:  0533 6954579 - 0532 7764207

https://www.instagram.com/betahomegolevisapanca/?hl=tr

İşletme sahiplerinden Doğan Anapa organizasyonu videoda şu şekilde tarif etti;

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3645718/iki-kalp-arasindaki-en-kisa-yol-sevgililer-gununde-beta-home-golevinden-geciyor