Akyazılı Muhtarlardan Engin Doğan'a ziyaret

Bir dizi ziyaretler yapmak üzere iki gündür Ankara’da bulunan Akyazılı Muhtarlardan Gazi Süleyman Paşa Mahalle Muhtarı Yaşar Kahraman, Yeniorman mahalle Muhtarı Ahmet Savaş, Bedil Tahirbey Mahalle Muhtarı Coşkun Demir, Bedil Kadirbey Mahalle Muhtarı Ercai Pınar ve Gebeş Mahalle Muhtarı İlker Biçen Hak-İş’e bağlı Öz İplik-İş Sendikası Genel Merkezine giderek Sendikanın Genel Sekreterliğini yapan Akyazılı hemşehrileri Engin Doğan’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Mahalle Muhtarları," bir hemşehrimizin önemli bir Sendikada Genel Sekreterlik gibi önemli bir görev yapıyor olması bizleri son derece mutlu etmektedir. Bazı ziyaretler yapmak için geldiğimiz başkentimizde değerli hemşehrimizi de ziyaret etmemizlik olmazdı. Bizde ziyaret edip hasret giderdik ve bol bol sohbet etme imkanı bulduk" dediler.

Öz İplik-İş Sendikası Genel Sekreteri Engin Doğan’da," bir anda hemşehrilerimi karşımda görünce çok sevindim. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Bu ziyaret beni son derece mutlu etti" ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3646894/akyazili-muhtarlardan-engin-dogana-ziyaret