Yerel gazetelerde bugün

BİZİM SAKARYA
DEPREM DÖNEMİ
Prof. Dr. Ahmet Ercan, Türkiye'nin deprem dönemine girdiğini belirterek, daha fazla deprem haberi geleceğini söylüyor.


YENİ SAKARYA
DARBELERE İZİN VERMEYİZ!
15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci, olası darbe girişimlerinin 15 Temmuz'da olduğu gibi püskürteceklerini ve kalkışmaya izin vermeyeceklerini söyledi.


SAKARYA YENİGÜN
903 İŞLETME DENETLENDİ
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin ülke genelinde başlattığı "sağlıklı gıda" denetimleri kapsamında ilimizde 6 gün içinde 903 işletme denetimden geçirilirken, şüpheli ürünlerden de numuneler alındı.


ADAPOSTASI
İSTANBUL'DA RİSKLİ BİNALARIN YIKIM SÜRECİ İÇİN DÜĞMEYE BASILDI
DARISI SAKARYA'NIN BAŞINA
Çevre ve Şehircilik bakanı Murat Kurum, İstanbul'da riskli binaların dönüştürülmesi adına çalışma başlatılacağını açıkladı. İlimizde ise, 17 Ağustos'u görmüş "yorgun bina" olarak adlandırılan ve potansiyel tehlikeye sahip binalarla ilgili ne zaman adım atılacağı ise henüz bilinmiyor.

SAKARYA HALK
BU FİYATLARLA EVLENMEK CESARET İSTER
ALTIN FİYATLARI UÇTU VATANDAŞ ŞAŞKIN
Corona virüsü vakalarının Çin dışında birkaç ülkeye yayılmasının küresel ekonomik büyümeyi oldukça olumsuz etkileyeceği endişelerini artırmasıyla altın fiyatları Şubat 2013'den bu yana en yüksek seviyeye çıktı. 545 TL'ye kadar çıkan çeyrek altın rekor tazelerken tam altın 2.250 TL'ye doğru ilerledi. Dolar ise dün öğleden sonra 6,1536 seviyelerini gördü.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3672664/yerel-gazetelerde-bugun