Eğitim camiasından değerlendirme toplantısı

Ölçme Değerlendirme Merkezinde düzenlenen toplantıya ilçe milli eğitim müdürlerinin yanısıra, il milli eğitim müdür yardımcıları Engin Kahraman ve Yüksel Hamzaoğlu ile ÖDM uzman eğitimcileri katıldı.

 İlimiz genelinde uygulanan Ortak Sınavlar, Hazırbulunuşluk ve Kazanım İzleme Sınavlarıyla ilgili bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda ilçe müdürleri de kendi eğitim bölgelerindeki faaliyetler hakkında bilgi sundular.

 

Toplantıya başkanlık eden İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, eğitim öğretim faaliyetlerinde bazı ilçelerimizin geçen yıllara oranla başarılı performans gösterdiğini belirterek, tüm ilçelerimizin hem akademik hem de sosyal, kültürel ve sportif alanlarda performanslarını bir önceki döneme göre arttırması gerektiğini ifade etti.

 İkinci dönemde yapılması planlanan faaliyetlerle ilgili konuların da ele alındığı toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve ilçe milli eğitim müdürleri, ülkemizi derin üzüntüye sevkeden İdlib Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı dileğinde bulundular.  

- Medyabar, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3685295/egitim-camiasindan-degerlendirme-toplantisi