Hüseyin Aydınlı: "İnancımız tam!"

ÖZEL HABER/SPOR264.COM:- Sakaryaspor, TFF 2.Lig Kırmızı Grup'ta sahasında Niğde Anadolu FK'yı konuk edecek. Son iki haftada aldığı galibiyetlerle taraftarını mutlu eden yeşil-siyahlıların amacı seriyi sürdürmek.

8 Mart Dünya Kadınlar günü olması sebebiyle kadın ve çocuklara karşılaşma biletleri ücretsiz olacağı maçta kalabalık bir taraftar bekleniyor.

Sakaryaspor kulüp başkan vekili Hüseyin Aydınlı, Spor264 editörlerine özel açıklamalarda bulundu. Futbolda her şeyin olabileceğini ifade eden Aydınlı, "Son haftalarda aldığımız galibiyetlerle takımımız ve taraftarımız bir kez daha havaya girdi. Futbolda her şey olabilir. Biz 8'de 8 yaparak duruma bakacağız. 8 maçı kazanacak güce sahibiz. Gerek direkt şampiyonluk gerek ise Play-Off'tan şampiyon olacağımıza inancımız tam." ifadelerini kullandı.

Yeşil-siyahlı taraftarlara da seslenen Hüseyin Aydınlı, "Taraftarımız bizim en önemli gücümüz. Onların desteğini her zaman arkamızda hissetmek istiyoruz. Pazar günü taraftarların üstüne düşen görevi yerine getirerek tribünleri dolduracağını düşünüyorum." sözleriyle açıklamasını tamamladı.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3691589/huseyin-aydinli-inancimiz-tam