Kaza sonrası saldırıya uğrayan servis şoförü anlattı

Olay sonrası  dört gün sonra hastaneden taburcu edilerek evinde tedavisi süren  öğrenci servisi sürücüsü Ahmet Orhangül  yaşadıklarını şöyle anlattı.
  ”Öğrencileri okuldan aldım şeker mahallesi istikametine devam ediyordum pazartesi pazarının orada bir öğrencimi indirdim sonra yola devam ederken önüme aniden kontrolsüz dönüş yapan bir araca fren yapmama rağmen çarptım. Hemen öğrencilere “bir şeyiniz var mı?” dedim. Öğrenciler bir şeylerinin olmadığını söylediler kapıyı açıp araçtan indim öbür aracın yanında bayanın çocuğu vardı cam patladığı için çocuğa bir şey olmuştur diye ona doğru koşturuyordum o an bir magandanın saldırasına uğradım bir kişi daha vardı hızlı geliyorsun diye bir laf etiler ama ben onları görmüyorum sol taraftan birinin geldiğini hissediyorum ama yardım etmek amaçlı geldiklerini düşünüyorum. Ben kimseye bir şey oldu mu? Çocuğa bir şey oldu mu? diye kontrolsüz şekilde koşarken bana kontrolsüz şekilde vurunca yere düştüm kalçam kırıldı beyin travması geçirdim. Dudağım patladı dikiş atıldı.  Trafik kazası sonrası ben araçtan indiğimde bir şeyim yoktu.

Ameliyat oldum 2 ay yatacağım 2 ay sonra kaynamışsa fizik tedavi göreceğim kaynamamışsa büyük bir ameliyat beni bekliyor. Mağdur oldum şikâyetçiyim bunlar yakalanmadı deniyor, yakalandı ifade verdi serbest bırakıldı deniyor.'
 Biz öğrenci taşıyan servisiz, dikkatliyiz, can taşıyoruz, hiç kimsenin başına böyle bir olay gelmez. İlk defa gördüm böyle bir maganda benle bir ilgisi yok vurduğum araçla ilgisi yok kahveden kalkıp gelen vatandaş yani kahvedekilere hava olsun diye mi yaptı niye yaptı bilmiyorum. Ben bir magandanın saldırasına uğradım 3 kişiden şikâyetçiyim gerekenin yapılmasını istiyorum. Ben bu kazada kusurlu değilim raporlarımızıda aldık yüzde yüz haklıyım. Aracım hasar gördü sanayide yatıyor ben evde yatıyorum çalışmıyorum ve ben mağdurum” 

NE OLMUŞTU?

03 Mart Salı günü Adapazarı Şeker Mahallesi'nde okul servisi ile otomobil çarpıştı. Kaza sonrasında kahvehaneden çıkan bir grup servis sürücüsünü darp etti. 3'ü çocuk 6 kişinin yaralandığı  kaza sonrası yaşananlar güvenlik kamerasında kaydedildi..

İŞTE O ANLAR..

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3695660/kaza-sonrasi-saldiriya-ugrayan-servis-soforu-anlatti