Durmuş’tan Berk ailesine öğrenci ev ziyareti  

Ahmet Akkoç Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Kayra ile kardeşi Orhangazi İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Tuğra Berk’i ev ortamında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, baba Nazım Berk ve anne Hülya Berk’le çocuklarının eğitimi üzerine sohbet etti.

 Eğitimde aile içi iletişimin çok önemli olduğuna vurgu yapan Durmuş, çocuklarının hayata en güzel şekilde hazırlanmasında büyük emek harcayan tüm anne ve babalara teşekkür etti.

  Serdivan ilçesindeki Sakarya Spor Salonundaki görevinin yanısıra Sakaryaspor maçlarının oynandığı Atatürk Stadının protokol tribününde başarıyla görev yapan Nazım Berk ve Sapanca Kız Yurdu Güvenlik Görevlisi anne Hülya Berk, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

 Berk Ailesinin evine gerçekleştirilen ziyarete; Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, Temel Eğitimden Sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Atilla Görgün, Ahmet Akkoç Ortaokulu Müdürü İlyas Kahya ve Orhangazi İlkokulu Müdürü Barış Nepton da eşlik etti.

- Medyabar, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3703558/durmustan-berk-ailesine-ogrenci-ev-ziyareti