Başkan Yüce Coronavirüs ile ilgili soruları cevapladı

Tüm dünyada ve ülkemizde son günlerde gündemden düşmeyen coronavirüs salgını ile alakalı belediye ve kamu kuruluşları tedbiri elden bırakmıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Pamukova ziyaretini takip eden Medyabar Pamukova muhabiri İsmail Çetintaş'ın Coronavirüs ile ilgili sorularını yanıtladı. Yüce, Büyükşehir olarak gerkeli tedbirlerin ve önlemlerin alındığını söyledi. Sadece Büyükşehir olarak değil Valilik ve Sağlık İl Müdürlüğü ile koodineli bir şekilde çalışıldığını belirtti. 

Yüce, Ulaşım araçlarının temizliği konusunda ise '' Basında ne kadar yer aldı bilmiyorum ama Ulaşım araçlarımız sürekli olarak dezenfekte ediliyor'' dedi.

Başkan Ekrem Yüce şunları söyledi: ''Valiliğimizin çatısı altında Sağlık il müdürlüğümüz ve bizim sağlık dairemiz olmak üzere bütün ekiplerle Sakarya'da her türlü önlem ve tedbir alınmaktadır. Hem Büyükşehir Hem valilik hem sağlık İl Müdürlüğü bizim sağlık daire başkanlığımız çevre daire başkanlığımız ile işbirliği halinde her türlü tedbir alınmaktadır. İlaçlamamız devam ediyor. Basında ne kadar yer verildi bilemiyorum ama ulaştırma araçlarımız daima dezenfekte ediliyor.'' 

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3704498/baskan-yuce-coronavirus-ile-ilgili-sorulari-cevapladi