Sakaryaspor uçağında panik !

Sakaryaspor kafilesini taşıyan Pegasus hava yollarına ait uçak İstanbul Sabhia Gökçen'e yaklakştığında eleverişsiz hava koşulları nedeniyle zor anlar yaşadı.

spor264.com'un haberine göre  Uçak istanbul üzerindeyken elverişsiz hava koşulları sebebiyle bir türlü iniş yapamadı. Hava trafiğinin yoğun olması sebebiyle yaklaşık yarım saat hava da kalan uçak türbülansa girince Sakaryasporlu futbolcu Aziz fenalık geçirerek bayıldı.

Sakaryaspor futbolcularını da taşıyan yaklaşık 180 yolcununda bulunduğu uçak, Van'dan 50 dakikalık gecikme ile kalktıktan sonra iki saatlik uçuşun ardından İstanbul semalarına yaklaştı ancak Sabiha gökçe'deki hava trafiğinin yoğun olması nedeniyle 16. sırada iniş için izin verilen uçak o esnada sağanak yağış ve elverişsiz hava koşulları nedeniyle türbülansa girdi.

Uçak tribülansa girince Sakaryasporlu Abdulaziz ve yöneticiler fenalık geçirdi. Abdülaziz fenalık geçirince uçağın kabin görevlileri Sakaryasporlu futbolcuya doğru koştu. O esnada doktor yok mu ?diye bağırışmalar yaşandı. Uçak yarım saat sonra piste teker koyduğunda Sakaryaspor kafilesi alkışladı.

İşte havada ki panik anları:

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3717796/sakaryaspor-ucaginda-panik