Şehirde açık olan 2 AVM'nin son durumu!

ÖZEL HABER/MEDYABAR.COM:- 'AVM'ler kapatılacak mı?' yada 'Hangi AVM'ler açık?' sorusu vatandaşların yanıt aradığı konuların başında geliyor. Corona Virüsü önlemleri kapsamında, Alışveriş Merkezleri Yatırımcıları Derneği tarafından yapılan açıklamada, AVM'lerin bu süreçte kapatılmasıyla ilgili tavsiye kararı alınmıştı.

Şehrimizin önde gelen alış veriş merkezi Serdivan AVM ise yaptığı açıklamayla, "Sağlık yetkililerin aldığı tedbirler ve Sayın Cumhurbaşkanımızın 'evinizden çıkmayın' yönlendirmeleri doğrultusunda Serdivan Alışveriş Merkezi olarak, istihdam ve çalışan hakları konusundaki her zamanki hassasiyetimizle tüm çalışanlarımıza “evde kalın” diyor, 20 Mart 2020 itibariyle geçici bir süre için kapılarımızı kapatıyoruz." kapandıklarını duyurmuştu.

PEKİ AGORA VE ADA CENTER?
Şehirdeki diğer iki büyük AVM olan Ada AVM ve Agoro AVM ise çalışmaya devam ediyor.

İki alışveriş merkezinde de bir çok mağaza kapatma kararı alırken, AVM yönetimleri faliyetlerini durdurmadı. Ada AVM ve Agora AVM'nin açılış kapanış saatlerinde ise bir değişiklik olmadı.

Ancak ilerleyen günlerde alışveriş merkezi yönetimleri yapacakları toplantılarla kapatma kararı alması kuvvetle muhtemel.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4079297/sehirde-acik-olan-2-avmnin-son-durumu