O bina Spor ilçe müdürlüğüne tahsis edildi

Karapürçek ilçe Spor Müdürlüğü vekili Adem Altun yaptığı açıklamada, Karapürçek belediyesine ait olan bina Karapürçek belediyesi meclis kararı Spor ilçe müdürlüğüne tahsisi yapılan bina spor salonunda bulunan oyun alanının zemininin zamanla yıpranmış ve üzerinde kabarıklar olması nedeniyle komple değişerek yeni parkeler yapılacağı belirtildi.

Açıklamada; “Spor salonunun iç ve dış cephe boya ve tadilat çalışmaları yapılacak . Spor salonunun içerisinde yer alan güreş ve boks salonlarının zemin tadilatı yapılarak ısıtma sistemleri yenilecektir. Böylece Karapürçek ilçemizde güreş ve boks Karate antrenmanları yapan sporcular daha iyi şartlarda spor yapmalarına imkan sağlanacaktır. Salonda yer alan soyunma odaları, duşlar ve lavabolar yenilerek vatandaşlarımıza ve sporcularımıza daha iyi hizmet edilmesi sağlanacaktır. Salonu çatısı onarılacak, günümüz teknolojik çağa uygun güvenlik kameraları takılacak ” denildi.

Karapürçek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü vekili Adem Altun," Karapürçek belediyemiz tarafından bizlere tahsisi yapılan binada yenilenmesi sporcularımız tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. Salonumuzda yer alan tüm antrenman salonlarımız yenilenmektedir. Amacımız spora ve sporcuya destek olmaktır. Tabi bu imkânları bize hazırlayan ve spor salonumuzun yenilenmesini sağlayan Sakaya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürümüz Akif Özsoy ve Karapürçek belediye başkanımız Sayın Orhan Yıldırma teşekkür ediyoruz” dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4101682/o-bina-spor-ilce-mudurlugune-tahsis-edildi