Koronavirüse karşı toplu kullanım alanlarına etiketli önlem

Pamukova Belediyesi, İlçe de aldığı Coronavirüs ile mücadele önlemleri doğrultusunda, Zabıta ekipleri ATM, Banka, PTT, iş yeri/dükkan, toplu kullanım alanları, sokak kapıları, banklar gibi gün içinde vatandaşların elleri ile en çok temas ettiği alanlara “Dikkat! Bu Yüzeyde Virüs Olabilir” yazılı uyarı etiketleri yapıştırdı.
Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün yaptığı açıklamada “ Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemeye ve toplum sağlığını korumaya destek olmak amacıyla ilçemiz genelinde Zabıta ekiplerimiz ATM, Banka, PTT, iş yeri/dükkan, toplu kullanım alanları, sokak kapıları, banklar gibi kısacası gün içinde ellerimizin en çok temas ettiği alanlara “Dikkat! Bu Yüzeyde Virüs Olabilir” uyarıları bulunan etiketleri yapıştırarak halkımızın koronavirüsüne karşı daha dikkatli olmasını sağlamaya çalışıyoruz” dedi.
Belediye Başkanı Övün, ilçe genelinde Coronovirüs salgınına karşı alınan önlemlerin artarak devam edeceğini, Belediye personelinin gece gündüz demeden vatandaşların sağlığını korumak için tedbirler almaya devam ettiğini vurguladı.

- Medyabar, Koronavirüs bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4103390/koronaviruse-karsi-toplu-kullanim-alanlarina-etiketli-onlem