Yerel gazetelerde bugün

BİZİM SAKARYA
ESNAF ÖNÜNÜ GÖREMİYOR !
SESOB Başkanı Hasan Alişan, esnafın ay sonunda ödeyeceği kredi taksitleri, SGK primleri ve vergi ödemelerinin ötelenmediğini belirterek, '' Esnaf ortada kaldı'' dedi

YENİ SAKARYA
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
Bürokratlarıyla telekonferans yöntemi ile görüşen Başkan Ekrem Yüce, '' Şehrimizde olası bir salgın yaşanmaması için gece gündüz şehrimizin her noktasında dezenfekte çalışmalarımıza devam ediyoruz'' dedi.

YENİGÜN
İHRACAT YÜKSELİYOR
Sakarya'nın otomotiv ihracatındaki yükselişi Şubat ayında da hız kesmedi. Şubat ayında üretilen 26 bin 973 aracın 23 bin 518'i ihraç edilirken karşılığında 466 milyon 110 bin dolarlık döviz girdisi sağlandı.

ADAPOSTASI
Sakarya'ya 'evde kal' çağrısında bulunan Bşkan Yüce, '' Büyükşehir olarak bizlerde tüm ilçelerimizde seferberlik ilan ettik. Vatandaşlarımızın da durumun ehemmiyetini iyice kavramalarını , kendi olağanüstü hallerini gerçekleştirmelerini diliyorum'' dedi.

SAKARYAHALK
BAKANLARIN KARARLARINI ŞEHRRİMİZDE UYGULUYORUZ
Gündeme dair gelişmeleri ve çalışmaları değerlendirmek adına bürokratlarıyla telekonferans yöntemi ile görüşen Başkan Ekrem Yüce, '' Gerek sağlık Bakanlığımızdan gerekse İçişleriBakanlığımızdan gelen kararları şehrimizde uyguluyoruz. Büyükşehir ollarak bizlerde tüm ilçelerimizde seferberlik ilan etttik'' dedi.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4112682/yerel-gazetelerde-bugun