Yerel gazetelerde bugün

BİZİM SAKARYA
DOĞUMEVİ'NE ACİL AÇILIŞ
AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz, yeni kadın Doğumevi'nin Pandemi Hastanesi olan Eğitim Araştırma Hastanesi'nin yükünü almak üzere 3 Nisan'da hizmete alacağını söyledi.

YENİ SAKARYA
TOPYEKUN MÜCADELE
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Mileltvekili Ali İhsan Yavuz,'' Dünya'da olduğu gibi ülkemzide de Kovid-19'a karşı topyekun bir mücadele yürütülüyor. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere devletimizin tüm dinamiklerini adeta alarm halinde'' dedi.

YENİGÜN
YENİ HASTANE CUMA GÜNÜ HİZMETTE !
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve SAkarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, koronavirüs vakalarında kullanılmak üzere inşaatına hız verilen yeni hastane binasının, 295'i normal, 75'i yoğun bakım olmak üzere 370 yatakla 3 Nisan Cuma günü itibariyle hizmette oalcağını açıkladı.

ADAPOSTASI
TAM KARANTİNAYA GEÇELİM
Koronavirüs gündemi ile düzenlediği basın toplantısında iktidarı eleştiren İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır, '' İktidar, ülke genelinde acilen tam karantina uygulamasına geçmelidir'' diye konuştu.

SAKARYAHALK
YENİ HASTANE CUMA GÜNÜ HİZMETE ALINACAK
Ak Parti Genel Başkan YArdımcısı SAkarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, '' Gittikçe artan sayısı Altınova Hastanesi'nin yetmeyeceğini ortaya çıkartmış ve SAÜEH'ın da bu iş için ayrılması kararlaştırılmıştır. Yine artan vaka sayısı Altınova Hastanesi'nin de yetmeyeceğini ortaya koydu. Cuma günü yeni Kadın Doğum Hastanesi'ni devreye alacağız'' dedi.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4122602/yerel-gazetelerde-bugun