Başkan Övün'den tartışılacak fotoğraf, önde dezenfekte ekibi..

MEDYABAR.COM:-  Sakarya Büyükşehir Belediyesi ilçe pazarlarında başlattığı maske dağıtımlarına bugün Pamukova İlçe Pazarında devam ederken, maske dağıtımına Pamukova Belediye başkanı Güven Övün, bu seferde sosyal medya hesabından yaptığı fotograf büyükşehir belediyesinin maske dağıtımının önüne geçti.

Başkan Güven Övün Covid-19 sebebiyle Pamukova'da pazarları dolaşarak Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle birlikte ücretsiz maske ve eldiven dağıttı. Övün yaptığı paylaşımda, "Covid_19 mücadele de en önemli unsurlardan biriside eldiven ve maske kullanılmasıdır. Bugün ilçemizin halk pazarında B.şehir Bel.daire bşk. ile birlikte ücretsiz eldiven ve maske dağıtımı gerçekleştirdik." notuyla pazar ziyareti sırasında çekilen bazı fotoğrafları paylaştı.

Ancak bu fotoğraflarda dikkat çeken detay ise başkan Güven Övün'ün pazarı gezdiği esnasında önünden giden ve başkanın geçtiği yolları dezanfekte eden ekip oldu.

Paylaşılan fotoğrafta önde beyaz tulum giyen iki görevli yolları dezenfekte ederken, hemen arkasından da başkan Övün yürüyerek esnafları selamlıyordu.

Bu paylaşım kısa bir süre içerisinde dikkatlerden kaçmadı ve farklı yorumlara neden oldu.

İŞTE GÜVEN ÖVÜN'ÜN O PAYLAŞIMI 

- Medyabar, Arka Kapı bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4143079/baskan-ovunden-tartisilacak-fotograf-onde-dezenfekte-ekibi