İyi Parti'den muhtarlara teşekkür

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan Covid19 salgını sebebiyle büyük bir özveri ile vatandaşlara hizmet götüren muhtarlara teşekkür etti.

Yapılan açıklamada Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, "Ülkemizin içinden geçtiği bu zor zamanlarda vatandaşına hizmet etmek noktasında canları pahasına görev başında bulunan sağlık çalışanlarımızı ve emniyet güçlerimizi hak ettikleri şekilde takdir ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Ancak mahallelerimizin abisi ablası kardeşi başımız sıkıştığında aklımıza ilk gelen kişiler olan sürecin gizli kahramanları değerli Muhtarlarımıza da hak ettikleri kıymetin verilmesi gerektiğini düşünüyoruz ve ortaya koydukları üstün çabalarından dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ise "Covid19 salgınında sürecin gizli kahramanları olan değerli muhtarlarımıza  Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Sn. Erdal Erdem ağabeyimiz nezdinde teşekkürü borç biliriz. Sağlık çalışanlarımız ve emniyet güçlerimiz gibi muhtarlarımızın da büyük bir alkışı hak ettiklerini düşünüyoruz. Allah onlardan razı olsun." ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4179318/iyi-partiden-muhtarlara-tesekkur