Sokağa çıkma yasağını fırsat bilip dükkan soydular!

65 yaş üstü  sokağa çıkma yasağı nedeniyle bir süredir  Geyve Sanayi Sitesi'ndeki dükkanı kapalı olan Beytullah G'nin işyerine hırsız veya hırsızlar girdi.
 
Dün gece sabaha karşı (perşembe gecesi) Geyve Sanayi Sitesinde bulanan motorcu ustası Beytullah G.’nin (65+ yaş) işlettiği dükkanına kapı kilitleri kesilerek hırsız girdi. 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı nedeniyle dükkan bir süredir kapalıydı. Olay sabah fark edilince emniyete haber verildi.

Dükkandan bol miktarda alüminyum ağırlıklı ve elektronik parçalar çalındığı anlaşıldı.

Dükkanın karşısındaki Filiz  Kolonya  üretim tesislerinin de kapılarının kırılmış, araçların kapılarının zorlanarak açıldığı fark edildi.

Olaya tepki gösteren Beytullah ustanın oğlu Damra G. “Korona’yı fırsat bilip Geyve sanayi sitesinde bulunan kapalı dükkanımıza giren hırsız! Dilerim o çaldığın malzemelerin hayrını görmezsin. Bu zamana kadar, paralı parasız kimseyi mağdur etmemişizdir ama bu olay gerçekten can sıkıcı. Keşke isteseydiniz biz yardımcı olsaydık! #Evdekal derken bundan bahsetmiyorduk. Ayrıca özveri ve ilgilerinden dolayı kolluk kuvvetlerine teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4182072/sokaga-cikma-yasagini-firsat-bilip-dukkan-soydular