Yerel gazetelerde bugün

YENİHABER
BU AŞK YASAK TANIMAZ
23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili kutlamalar bu yıl da bu şekilde yapılıyor. Kutlamalar için evlerini süsleyen minikler Yenihaber'e özel fotoğraflar çekti. Evlerini keyifle süsleyen minikler Çocuk Bayramı coşkusunu yasak dinlemeyeceğini gösterdi.

BİZİM SAKARYA
SON YASAK ESNAFI ÜZDÜ
SESOB Başkanı Hasan Alişan, 4 günlük sokağa çıkma yasağını, ' Aklımıza kantarın topunuzu kaçırmak sözünü getirdi. TDK Şu şekilde tanımlıyor. Ölçüyü kaçırmak, aşırıya kaçmak sözleriyle değerlendirdi.

YENİ SAKARYA
EVDE BAYRAM
İL Milli Eğitim Müdürlüğü salgın nedeniyle bu yıl meydanlarda ve okul bahçelerinde kutlanamayan bayram coşkusunu evlerde ve balkonlarda yaşatmak için zengin içerikli programlar hazırlandı.

YENİGÜN
ESNEK YASAK!
Koronavirüs önlemleri kapsamında bugün itibariyle başlayacak 4 günlük sokğa çıkma yasağında Ramazan olması nedeniyle bugün ve yarın için esneklik getirilerek 5 saat boyunca en yakın market ve bakkaldan alışveriş yapılabileceği açıklandı.

ADAPOSTASI
ÇİFTÇİ DESTEK BEKLİYOR
Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Şener Bayraktar, '' Çiftçinin üretimde kalması adına mevcut durumunun iyileştirilmesi, borçlarının yapılandırılması gerekir' dedi.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4299591/yerel-gazetelerde-bugun