Yerel gazetelerde bugün

Yeni Haber Gazetesi

ÇARE SİZSİNİZ

İl Sağlık Müdürlüğü, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Kovid-19 hastalarının tedavisinde önemli bir destek sağladığı ortaya konulan immün plazma tedavisinin başlamasıyla birlikte gönüllü plazma donörlüğü için çağrıda bulundu.

Bizim Sakarya Gazetesi

BU RAPOR UTANDIRDI

CHP’nin çocuk raporuna göre çocuklara cinsel istismar 15 yılda 10 kat arttı. 780 çocuk anneleriyle cezaevinde. Sadece geçen yık 67 çocuk iş cinayetlerinde hayatını kaybetti.

Yeni Sakarya Gazetesi

DEVLET YANINIZDA

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Devletin her zaman olduğu gibi bu zor günlerde de Valiler başta olmak üzere tüm yetkilileriyle birlikte vatandaşların yanında olmaya devam edecelerin söyledi.

Yenigün Gazetesi

EVDE BAYRAM BİR BAŞKA GÜZEDİ

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle sokağa çıkma yasağı uygulanan çocuklar, Atamız’ın kendilerine armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evde aileleriyle çoşku içinde kutladılar.

Adapostası Gazetesi

TEDAVİYE BÜYÜK KATKI SAĞLIYOR

İl Sağlık Müdürlüğü SAÜEAH’ta koronavirüs hastalarının tedavisinde önemli bir destek sağladığı ortaya konulan immün plazma tedavisinin başlamasıyla birlikte gönüllü plazma donörlüğü için çağrıda bulundu.

Sakarya Halk Gazetesi

ŞEHİRDE SESSİZLİK HAKİM

Coronavirüs salgını tedbirleri kapsamında 30 büyükşehir ve Zonguldak için alınan 4 günlük sokağa çıkma yasağı dün başladı. Yasağın ilk gününde Sakarya’daki cadde ve sokaklarda sessizlik hakimdi. 

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4301680/yerel-gazetelerde-bugun