Parasını Milli Dayanışma Kampanyasına bağışlayan Ali Muhammet’e bisiklet sürprizi

Pamukova İlçesinde geçtiğimiz ay bisiklet almak için kumbarasında biriktirdiği 150 lirasını “ Biz Bize Yeteriz Türkiyem “ Milli Dayanışma Kampanyasına bağışlayan Cumhuriyet İlkokulu 4’üncü sınıf öğrencisi 10 yaşındaki Ali Muhammet Erol’a, Ramazan bayramı arife gününde hayır sever İlçe esnaflarından Mesut Durak vitesli bisiklet hediye etti.


Aldığı 21 vitesli bisiklet ile Ali Muhammet Erol’un Pamukova Cumhuriyet Mahallesindeki evlerine giden hayırsever Esnaf Mesut Durak’ı elinde bisikletle gören Ali Muhammet’in mutluluğu görülmeye değerdi.


Aldığı bisikleti Ali Muhammet Erol’a teslim eden hayır sever esnaf Mesut Durak, “ Ali Muhammet’in küçük yüreği ile yaptığı bu güzel davranış bizi çok duygulandırdı. Bütün çocuklara ve büyüklere örnek bir davranış sergiledi. Bende Al Muhammet’in bu güzel davranışını çok istediği vitesli bisikleti alıp kendisine hediye ettim. Hayırlı olsun güle güle binsin “ dedi.


21 vitesli bisikleti hayır sever esnaf Durak’tan teslim alan küçük Ali Muhammet, bayrama bir gün kala çok mutlu olduğunu ifade ederek, “ Herkesin bu tür bağışlar yapıp vatanımızın daha da güçlenmesine katkıda bulunmasını dilerim. Bu bisikleti armağan eden ağabeyimize çok teşekkür ederim beni çok mutlu etti. Kendisinden Allah razı olsun” dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4691930/parasini-milli-dayanisma-kampanyasina-bagislayan-ali-muhammete-bisiklet-surprizi