İlaçlama tankerinin tekerinin altında kaldı!

Alınan bilgilere göre sabah Saat: 10.30 sıralarında Pamukova Şeyhvarmaz Mahallesinden 29 yaşındaki E.G traktörün arkasına takılı ilaç makinesi ile üzüm bağına ilaç atmak için bahçeye gitti.

Üzüm bağına traktöre bağlı ilaç hortumu ile atarken eğimli arazide traktörün hareket ettiğini gören E.G, hareket halindeki traktöre binmeye çalışırken dengesini kaybedip yere düştü. Yere düşen talihsiz gencin üzerinden traktörün arka tekerleği geçti. Daha sonra, traktörün arkasında bulunan ilaçlama tankerinin tekeri altında sıkıştı. Talihsiz gencin feryadını çevrede bahçelerinde bulunan vatandaşlar duydu. Olay yerine gelen vatandaşlar ilaçlama tankerinin altında sıkışan genci kurtarmaya çalışırken, olayı 112 ve itfaiye ekiplerine haber verdiler.

Olay yerine gelen 112 ekipleri vatandaşlar tarafından kurtarılan gence ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra yaralı E.G’yi Pamukova İlçe Hastanesine kaldırdılar.
29 yaşındaki E.G burada yapılan müdahalenin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildi.

Jandarma kaz ile ilgili tahkikat başlatırken, tedavisi Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesinde devam eden E.G’nin kaburgalarında ve Ayağında kırık olduğu hayati tehlikesinin olmadığı bildirildi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4805323/ilaclama-tankerinin-tekerinin-altinda-kaldi