Bir şeyler oluyor ama ne? Muhalif gazetelerden şaşırtan Yüce haberleri!

MEDYABAR.COM: Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce eski haberleriyle gündem olmaya devam ediyor.
2019 yılının Ekim ayında ihalesi yapılan Saltanat kayığı ardından 2020 yılının  Mart ayında yapılan araç kiralama ihalesi ve son olarak ta  Kenevir ekimiyle gündeme gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce şimdi de Ocak 2020 yılında yani 6 ay önce ataması yapılan Çaykur Yönetim Kurulu üyeliliği ile gündeme geldi.

Aralarında  Cumhuriyet Halk TV gibi muhalif medyanın bulunduğu bir çok gazetede  Yüce'nin sanki yini atanmış gibi haberlerini internet sitelerinde yer verdi.

  Oysa Ekrem Yüce Aralarında Cumhuriyet, Halk TV gibi muhalif gazeteler bugün ki internet sayfalarında Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin   24 Ocak  2020 tarihinde resmi gazetede yayınlanan kararname ile  Çaykur Yönetim Kurulu üyeliğine atanmasını tekrar yeni bir olaymış gibi haber yaptı.


 O haberde medyabar.com'da 25  Ocak tarihinde böyle yer almıştı. Ayrıca Çaykur'un internet sitesinde şu açıklamlara yer verilmişti :

'' Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem YÜCE, 24.01.2020 tarih ve 2020/45 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Teşekkülümüz Yönetim Kurulu üyeliğine atanarak 27.01.2020 tarihinde bu görevine başlamıştır.''

İşte tekrar 

- Medyabar, Arka Kapı bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/4833321/bir-seyler-oluyor-ama-ne-muhalif-gazetelerden-sasirtan-yuce-haberleri