Yolculuk ettiği otobüsü soydu! Bakın eşyaları nereye saklamış

Geyve İlçesi Alifuatpaşa Mahallesinde Eskişehir’den İstanbul’a giden 22 BG 700 plakalı yolcu otobüsü bir dinlenme tesisinde sabahın erken saatlerinde mola verdi.

Mola için otobüsten inmeye hazırlanan bazı yolcular özel eşyalarının çalındığını fark etti. Olayın Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerine haber verilmesi üzerine olay yerine gelen ekipler, yolcular arasında soruşturma yapmaya başladığı esnada, polis bir yolcunun yürürken sendelemesi ve şüpheli hareketler yapması üzerine şahsın üst aramasını yaptığı sırada ayakkabılarının içerisinden cep telefonu ve üzerinden otobüsteki yolculara ait eşyalar çıkması üzerine şüpheliyi gözaltına aldı.

Göz altına alınan şüpheli C.S ve otobüs yolcuları otobüs ile birlikte Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirildi. Şüpheli C.S ifadesinde suçunu kabul ederek, otobüste yolcular uyurken özel eşyalarını çaldığını itiraf etti.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilen otobüs yolcuları olayı kısa süre içerinde süren Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü personelini , İlçe Emniyet Müdürlüğü binası önünde alkışlayarak tebrik ettikten sonra yollarına devam ettiler.

Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli C.S adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/5078238/yolculuk-ettigi-otobusu-soydu-bakin-esyalari-nereye-saklamis