Burası Pamukova'ya 7 km uzaklıktaki Şahmelek Mahallesi yolu!

Pamukova İlçe Merkezine 7 kilometre uzaklıktaki Şahmelek Mahallesi yolunda oluşan derin çukur ve yarıklar mahalle sakinleri ile sürücüleri isyan ettiriyor.
Her gün mahalle yollarını kullanmak zorunda olan vatandaşlar bu duruma isyan ederken, köstebek yuvasına dönen yoldaki çukurlara zamanla yapılan yamalar da çare olmuyor. Yolu her gün kullanan vatandaşlar yetkililere sitem ediyor.


"Bu insanlar ne günah işlemiş de böyle bir zulüm reva görülüyor"

Şahmelek Mahalle yolunda oluşan derin çukurlar ve yarıklar sürücülere de zor anlar yaşatıyor. Mahalle sakinleri yollarının halinin içler acısı halde olduğunu vurgulayarak, "Bazı Köy yollarına asfalt döküldüğünü duyuyoruz. Ama maalesef bu yolların derin çukurlarına rağmen herhangi bir çalışma yapılmıyor. Yetkililere defalarca söyledik, Mahalle muhtarı gerekli müracaatları yaptı nama hala yapılmadı. Her gün onlarca araç bu yolları kullanmak zorunda ve oluşan çukurlardan köstebek yuvasına dönen yollarda seyreden araçlar gerek kaza riski taşıyor gerekse araçlar arızalanıyor. Kimse ne verdiği sözleri tutuyor, ne de gelip mahallelinin halini soruyor. Bu insanlar ne günah işlemiş de böyle bir zulüm reva görülüyor. Yeter artık Mahallemizin yolunu yetkililer görsün " diyerek sitemlerini dile getirdiler.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/5120264/burasi-pamukovaya-7-km-uzakliktaki-sahmelek-mahallesi-yolu