Pamukova BBP İlçe Başkanı'nın aracına silahlı saldırı!

Pamukova Pınaralı Mahallesine misafirliğe giden Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Orhan Sever’in park halindeki aracına dün gece geç saatlerde Av tüfeği ile domuz kurşunuyla 4 el ateş ettikten sonra aracın camlarını kırdılar.


Alınan bilgilere göre Pamukova Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Orhan Sever’in oğlu Ömer Sever dün akşam saatlerinde babasına ait 54 RA xxx plakalı araç ile Pınarlı Mahallesi'nde bulunan akrabalarının yanına gitti. Saat:23.45 sırlarında sokaktan 4 el silah sesi duyulmasından bir üzere sonra dışarı çıkan Ömer Sever ile akrabaları aracının camlarının kırılmış ve kurşunlanmış olduğunu fark etti.


Olayın Jandarmaya haber verilmesi üzerine, olay yerine gelen Jandarma ekipleri yaptıkları araştırmada, kurşunlama olayını gerçekleştirenlerin Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı'nın oğlunun husumetli olduğu 4 kişi tarafından gerçekleştirildiğini belirledi.


Kurşunlama olayını gerçekleştirdikleri belirlenen 1 şüpheli gözaltına alındı. Jandarmada “ Mala zarar verme “ haklarında işlem yapılıp ifadeleri alınan 1 kişi savcılığının talimatı ile serbest bırakıldı. Silahlı saldırıyı gerçekleştirdiği belirlenen 3 kişi ise aranıyor...

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/5141949/pamukova-bbp-ilce-baskaninin-aracina-silahli-saldiri