Kaymakam Arslantürk’ten Taraklı'ya veda turları

Erzincan’ın Çayırlı Kaymakamlığına atanan Abdullah Arslantürk, Cuma günü ilçeye veda ediyor. Veda ziyaretlerine başlayan Kaymakam Arslantürk, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, resmi kurumlara ve esnaflara veda ziyaretinde bulundu.

Taraklı gibi güzel bir ilçede görev yapmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Kaymakam Arslantürk,’’ Taraklı benim asaleten ilk görev yerimdi. Bu yüzden ilk göz ağrım diyebilirim.  Yaklaşık 10 ay görev yaptığım süre içerisinde çok güzel dostluklar kurduk. İnşallah her fırsatta Taraklı’ya geleceğim. Taraklı’nın güzel insanlarını hiçbir zaman unutmayacağım’’ Dedi.

Veda yemeği düzenlendi

Taraklı’ya veda eden Kaymakam Arslantürk, için Hacırıfatlar Konağında veda yemeği düzenlendi.

Programda konuşan, Kaymakam Abdullah Arslantürk, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Karadaş, İlçe Emniyet Amiri Berke Biber, AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen, MHP İlçe Başkanı Halim Cingöz, Daire Müdürleri ve Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz katıldı.

Programın sonunda Taraklı Kaymakamlığı Personeli ve Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’nın Kaymakam Arslantürk’e çeşitli hediyeler vermesi ile sona erdi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/5351255/kaymakam-arslanturkten-tarakliya-veda-turlari