Anne ve küçük çocuğundan 12 saattir haber alınamıyor!

Adapazarı Merkez Sakarya Okulu civarında bulunan evlerinden dün öğle saatlerinde kayınvalidesi ve kırmızı bebek arabasında bulunan 1 yaşındaki Gurur bebekle evlerinden çıkan 17 yaşındaki Rabia Halıcı kayboldu.
Kayınvalidesi ve kırmızı bebek arabasında bulunan 1 yaşındaki Gurur bebek ile Adapazarı Orhan Cami yanında Saat.13.00 da kayınvalidesinin çarşıda işi olduğu için yanından ayrılan 17 yaşındaki anne Rabia Halıcı’dan bir daha haber alınamadı.
Akşam saatlerinde eve gelmeyince ailesi tarafından aranılan 17 yaşındaki anne Rabia Halıcı ile 1 yaşındaki Gurur bebek tüm aramalara rağmen bulunmadı.


Anne ve bebeği bulamayan aile saat: 21.00 sıralarında polise başvurarak 17 yaşındaki Rabia Halıcı ve 1 yaşındaki bebeğin kaybolduğunu bildirdi.
Polis ve Jandarma ekipleri kaybolan anne ve bebeğini bulmak için çalışma başlatırken, aile üzerinde siyah penye ile mavi hırka , ayağında beyaz kareli pantolon bulunan 17 yaşındaki anneyi görenlerin insaniyet namına en yakın polis ve jandarma birimlerine veya 0 535 100 59 29 numaralı cep telefonuna bildirmelerini istedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/5495554/anne-ve-kucuk-cocugundan-12-saattir-haber-alinamiyor